MOBIL POHOTOVOST GSM (Brno - Brno-město)

Mobil Pohotovost – Váš partner v mobilním světě

Jsme síť prodejen mobilních telefonů, tabletů a příslušenství, včetně servisních center s více než 16letou tradicí. Specializujeme se na nové zboží z oficiální české distribuce, i zánovní či levnější použité přístroje. Poskytujeme autorizovaný servis k telefonům značek Samsung.

  • náměstí Svobody 86/17
  • Brno - Brno-město
  • 602 00
  • Dům pánů z Lipé
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Prodej mobilních telefonů, tabletů a příslušenství

Jsme výjimeční kombinací služeb, která našim zákazníkům umožňuje nejenom zboží koupit, ale zároveň i prodat a tím tak docílit unikátní ceny za nový přístroj.

Sháníte nový mobilní telefon či tablet? Provozujeme síť prodejen specializovaných na mobilní technologie. Zároveň fungujeme jako zavedený e-shop, k němuž jsme držiteli certifikace APEK. Zabýváme se prodejem mobilních telefonů a tabletů všech kategorií. Disponujeme bohatou nabídkou příslušenství – nabíječky, adaptéry, Powerbanky, paměťové karty, baterie, datové kabely, držáky, pouzdra či USB produkty. Přístroje, které nabízíme, pocházejí z oficiální české distribuce, nemusíte mít tedy žádné obavy v případě reklamace. Naše pobočky najdete Praze, Brně, Českých Budějovicích, Pardubicích, Hradci Králové, Ostravě, Olomouci, Jihlavě, Liberci a Plzni. Přijďte nám a poraďte se s odborníky při nákupu mobilního telefonu.

Prodej a výkup použitých telefonů, tabletů a notebooků

Kromě nových přístrojů nabízíme rovněž zánovní (ještě nepoužité) a také použité zboží (z druhé ruky). Nemusíte se bát, že v takovém případě přicházíte o všechny garance. Naopak. Při nákupu zánovních telefonů získáváte záruční dobu na 24 měsíců. V případě, zakoupíte-li si telefon použitý, získáváte záruku na 6 měsíců. Využijte rovněž naší služby "nový za starý". Na principu protiúčtu vám dáme za váš starý telefon výraznou slevu při nákupu nového. Tím šikovně využijete svůj starý telefon při přechodu na novější model. Zabýváme se rovněž prostým výkupem použitých notebooků a mobilních telefonů. Zabýváme se rovněž opravami mobilních telefonů. Jsme autorizovaným servisním centrem pro telefony značky Samsung. Jsme tu pro vás, přijímáme opravy mobilních telefonů Samsung na pobočkách: Hradec Králové, Liberec, Pardubice, Olomouc, Plzeň, České Budějovice.

Síť kamenných prodejen a zavedený e-shop

Naše prodejny vás příjemně překvapí moderním designem, který vás nabije energií. Mladý a profesionální kolektiv prodejců je pak zárukou individuálního a přátelského přístupu k zákazníkovi. Najdete nás v Praze, Brně, Plzni, Pardubicích, Olomouci, Ostravě, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Jihlavě a Liberci. Zároveň fungujeme jako zavedený e-shop.

Spolehlivý servis

Opravujeme telefony většiny značek, které můžete zakoupit na českém trhu. Nabízíme jak autorizovaný, záruční tak i pozáruční servis mobilních telefonů.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.